Zapraszamy do kontaktu:
 
Spotkania prosimy umawiać telefonicznie
 

ul. Jagiellońska 76
70-364 Szczecin
Szczecin, Magda
660 174 777
kontakt@protect.szczecin.pl
 
Szczecin, Łukasz
606 820 212
biuro@protect.szczecin.pl
 
Rurzyca, Robert
ul. Dębowa 7
72-123 Rurzyca
601 712 885
robert@protect.szczecin.pl 
 

 

 

 

 

 
       

 

Rolety, żaluzje, bramy garażowe - Protect

Szanowni klienci, w związku z coraz większą ilością zachorowań od poniedziałku (9.11.2020) do odwołania wstrzymujemy pomiary u Państwa w domu. Spotkania w biurze prosimy umawiać telefonicznie. Przyjmiemy Państwa w pełnym reżimie sanitarnym. Zapraszamy do kontaktu również drogą mailową.

nr tel.: 660 174 777

e-mail: kontakt@protect.szczecin.pl

 

 

Witamy
 
 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i przez cały ten czas doskonalimy nasze produkty, a także staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę. Firma Protect Rolety i Żaluzje działa na rynku już od 18 lat, dlatego też doskonale wiemy czego potrzebują nasi klienci i umiemy na te potrzeby odpowiedzieć.

Produkujemy rolety, żaluzje, markizy, a także bramy garażowe. Wszystkie realizacje tworzone są z zachowaniem odpowiednich norm, a klientom, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług proponujemy również profesjonalny montaż, a także dowóz zamówionych produktów we wskazane przez nich miejsce.

Od samego początku istnienia firmy naszym celem jest zadowolenie klientów, dlatego też stawiamy na dobrze wykwalifikowanych pracowników oraz wysokiej jakości materiały. Tylko w ten sposób możemy zapewnić osobom korzystającym z naszych usług wszystko czego potrzebują.

Wiele lat pracy pokazało nam, że wybór tych wartości się opłacał, nasze zaangażowanie oraz pasja jaką są rolety, żaluzje oraz bramy sprawiła, że obecnie naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości produkty oraz usługi.

Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dlatego w naszym dziale handlowym uzyskają oni pomoc przy wyborze najkorzystniejszego dla nich rozwiązania. Natomiast monterzy pomagają im przejść przez proces instalacji kupionych produktów.

Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistej wizyty w naszym biurze w Szczecinie. Postaramy się odpowiedzieć na zadane pytania oraz rozwiać pojawiające się wątpliwości.

 

Rolety

Doskonale sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą, ponieważ osłonią wnętrze przed intensywnymi promieniami słonecznymi. Oferowane rolety przydadzą się także zimą, ich montaż ograniczy ilość uciekającego ciepła.

Żaluzje

Jeśli masz dość wścibskich sąsiadów, to zamontuj w oknach żaluzje. Nasza szczecińska firma oferuje je w wielu różnych kolorach, dlatego bez problemu dopasujesz je do koloru swojego wnętrza, a także uchronisz się przed nadmiarem słońca.

Bramy garażowe

Segmentowe, rolowane oraz przemysłowe, są dostępne w naszym asortymencie bramy garażowe. Zamontujemy je dla Ciebie szybko i profesjonalnie, a Ty zadbasz o bezpieczeństwo swojego samochodu oraz składowane na magazynie przedmioty.

 

 

 


 


 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 kontakt z Protect GG Protect skype Protect
 
         
 
 
   
 
 
 

 NASI PARTNERZY:

 
 
 
 

 


admin ul. Jagiellońska 76, 70-364 Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. 606 820 212, biuro@protect.szczecin.pl | ul. Dębowa 7, 72-123 Rurzyca, woj. zachodniopomorskie, tel. 601 712 885, robert@protect.szczecin.pl
NIP: 8511025324, REGON: 810705564